Huami Amazfit BIP S Obsidian Black (Czarny)

Obecnie brak na stanie


Oficjalna Polska Dystrybucja

HUAMI AMAZFIT BIP S OBSIDIAN BLACK (CZARNY)

Amazfit Bip S został zaprojektowany tak, aby był mocniejszy niż poprzednia generacja, dzięki rewolucyjnej konstrukcji materiałów do zegarków i procesowi produkcji, przy jednoczesnym zachowaniu ultra lekkości. Zegarek z paskiem waży zaledwie 31 g i jest bardzo wygodny do noszenia podczas uprawiania sportu lub spania.

Nowa technologia dwukolorowa sprawia, że ​​zegarek wyróżnia się jeszcze bardziej.

Obudowa została zaprojektowana w technologii bezszwowej dwukolorowej, aby połączyć dwa różne odcienie poliwęglanu, umożliwiając różne kolory oraz zapewniając jednocześnie twardość, lekkość i bardzo wyrazisty wygląd.

Miękki, suchy, odporny na zabrudzenia.

Amazfit Bip S wykorzystuje proces produkcji opasek opracowany przez Huami Technology. Technologia molekularnej siatki zapewnia, że ​​cały pasek jest miękki, suchy i odporny na zabrudzenia, dzięki czemu idealnie nadaje się do długotrwałego noszenia.

Doskonałość w szczegółach.

Amazfit Bip S został zbudowany z myślą o doskonałości, aż do najdrobniejszych szczegółów, nawet przycisków. Przycisk ze stali nierdzewnej 316L został precyzyjnie obrobiony za pomocą precyzyjnych obrabiarek CNC, piaskowany i poddawany procesowi powlekania próżniowego PVD, dzięki czemu powierzchnia przycisku jest kolorowa i odporna na zużycie. Środek przycisku został dopasowany kolorystycznie do zegarka, który uzupełnia design zegarka i dodaje wykończenie.

Wyjątkowa żywotność baterii. Ładuj raz, używaj przez maksymalnie 40 dni.

Amazfit Bip S ma wyjątkową żywotność baterii dzięki elektronicznemu doborowi komponentów i technologii optymalizacji mocy.

Kolorowy wyświetlacz transfleksyjny. Robi więcej za mniej.

Pomysłowy, transfleksyjny kolorowy wyświetlacz pozwala wyraźnie widzieć ekran, jednocześnie korzystając z niskiego zużycia energii i ochrony oczu, nawet jeśli nie jest włączone podświetlenie o dużym zużyciu energii. Działa jeszcze lepiej w środowisku zewnętrznym, ponieważ im jaśniejsze jest światło słoneczne, tym wyraźniejszy jest wyświetlacz, dzięki czemu idealnie nadaje się do uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Gdy światło otoczenia jest słabe, możesz włączyć podświetlenie zegarka, aby całkowicie oświetlić ekran.

Precyzyjny GPS Sony 28 nm o niskiej mocy, do 22 godzin ciągłej pracy.

Wbudowany układ GPS Sony 28 nm, dzięki kilku aktualizacjom i iteracjom produktów, a także ciągłej optymalizacji i regulacji, działa jeszcze lepiej w zakresie prędkości wyszukiwania satelitarnego, dokładności pozycjonowania i zużycia energii. GPS może działać nieprzerwanie przez 22 godziny.

*Warunki testowe dla 22 godzin ciągłego czasu pracy GPS: GPS stale włączony, tętno zawsze włączone. Rzeczywisty czas pracy baterii jest związany z różnymi czynnikami, takimi jak ustawienia, operacje i warunki pracy i może różnić się od danych laboratoryjnych.

Lekki korpus, akumulator o dużej pojemności, układ zasilający o wyższej konwersji.

Wewnątrz wąskiego korpusu Amazfit Bip S wbudowana bateria ma pojemność 200 mAh. Zastosowanie wysokowydajnego mikroukładu przełączającego regulator (niskoprądowy wysokowydajny DCDC) i zoptymalizowany Bluetooth zmniejsza zużycie energii, poprawia wydajność urządzenia i zapewnia długą żywotność baterii.

Biotracker ™ PPG Bio-Tracking, poprawia dokładność i zmniejsza zużycie energii o 80%

Amazfit Bip S wykorzystuje sensor optyczny BioTracker ™ PPG opracowany niezależnie przez Huami Technology. Efektywny obszar wykrywania o wysokiej precyzji jest 3-krotnie większy niż w poprzedniej generacji, natężenie światła LED jest 7-krotnie większe niż w poprzedniej generacji, a dokładność monitorowania tętna została zwiększona do 98%, przy jednoczesnym zużyciu tylko jednej piątej mocy w porównianiu z poprzednią generacją, co stanowi znaczący postęp w przypadku zegarków z całodobowym monitorowaniem tętna.

Przydatne i praktyczne funkcje, na twoim nadgarstku

Amazfit Bip S jest niewielki, ale ma duży potencjał. Wodoszcelność 5 ATM, obsługuje 10 trybów sportowych, w tym śledzenie pływania, ciągłe monitorowanie tętna i system oceny zdrowia PAI, aby zapewnić przydatne narzędzia do poprawy zdrowia i wydajności treningu. Dodatkowe funkcje, takie jak sterowanie muzyką, edytowalne tarcze zegarka, powiadomienia, budzik, minutnik, prognoza pogody i zegar światowy przyniosą większą wygodę w codziennym życiu i pracy.

Uwolnij ręce. Użyj zegarka do sterowania muzyką w telefonie.

Po podłączeniu Amazfit Bip S do telefonu możesz sterować odtwarzaniem muzyki z zegarka, co jest przydatną funkcją podczas ćwiczeń.

10 trybów sportowych i Wodoszcelność 5 ATM

Amazfit Bip S jest wodoodporny do 50 metrów. Możesz go nosić podczas pływania, a także rejestrować ciekawe dane pływania, w tym częstotliwość uderzeń, czasy uderzeń, indeks SWOLF, śledzenie na otwartych wodach itp.

Ponadto zegarek obsługuje również 10 trybów sportowych, które zapewniają takie dane, jak , prędkość, tętno, dystans, a co najważniejsze informuje o zbyt wysokim tętnie, pozwalając na zachowanie bezpieczeństwa podczas ćwiczeń

Ciągłe monitorowanie tętna i spoczynkowe monitorowanie tętna

Amazfit Bip S monitoruje tętno w ciągu dnia, w tym tętno spoczynkowe i przedziały tętna. W ten sposób pozwala ci dowiedzieć się więcej o swojej kondycji fizycznej.

System oceny zdrowia huami-PAI™

Innowacyjny Amazfit Bip S wprowadza system oceny zdrowia huami-PAI, umożliwiający intuicyjne zrozumienie stanu fizycznego na pierwszy rzut oka, dzięki czemu możesz kontrolować swoje zdrowie z większą dokładnością i wydajnością. Walka ze skomplikowanymi danymi nie jest już konieczna.

System oceny zdrowia huami-PAI ™ jest rewolucyjnym wskaźnikiem dla osób fizycznych podczas ćwiczeń. Może przełożyć wartości tętna na bardziej znaczące wartości PAI, zapewniając bardziej intuicyjną kontrolę nad swoją wydajnością fizyczną. Według badania HUNT Fitness*, ludzie którzy utrzymują wynik huami-PAI ™ powyżej 100 punktów, mają mniejsze ryzyko nadciśnienia, chorób serca i cukrzycy typu II. Tak długo, jak będziesz w stanie utrzymać huami-PAI, utrzymasz dobry stan fizyczny.

*Badanie HUNT Fitness, które trwało 25 lat i obejmowało około 45 000 uczestników, zostało przeprowadzone przez profesora Ulrika Wisloffa z Medical College of Norwegian University of Science and Technology.

2 tarcze do edycji.

2 wbudowane edytowalne tarcze zegarka do wyświetlania potrzebnych informacji oraz 40 dodatkowych tarcz zegarka do pobrania ze sklepu tarcz zegarków w celu spersonalizowania wyglądu

Przyjazne przypomnienia i prognozy pogody.

Amazfit Bip S ma również przydatną funkcję przypominania. Wiadomości można odczytać bezpośrednio na ekranie zegarka. Gdy telefon odbierze połączenie, zegarek zacznie wibrować i wyświetli przypomnienie. Budzik, minutnik, prognoza pogody i zegar światowy zapewniają jeszcze większą wygodę w życiu.

Specyfikacja

AMAZFIT0003
Nowy produkt

Opis

Kolor
Czarny
Wymiary
Grubość 11.4mm
Szerokość 35.3mm
Wysokość 42mm
Waga
~19g (bez paska)
Materiał korpusu
Poliwęglan
Materiał paska
Silikonowy i przyjazny dla skóry TPU
Rozmiar paska
Długość: 110mm (długi) + 85mm (krótki)
Szerokość: 20mm
Wodoodporność
5 ATM
Ekran
1.28" Cala
Always-On display
Rozdzielczość 176x176
Transflective Color TFT | 64 RGB kolorów gamut
Ekran dodytkowy
2.5D Corning Gorilla 3 szkło hartowane + powłoka niezbierająca odcisków
Czujniki
Akcelerometr
Magnetometr
Pulsometr
Lokalizacja satelitarna
GPS + GLONASS
Łączność
BT5.0/BLE
Metoda ładowania
Klip / 2-pinowy POGO pin
Bateria
Litowo-jonowa 200 mAh
Czas pracy na baterii
Ciągły czas pracy GPS: 22 godzin
Codzienne użytkowanie: 40 dni
Czas czuwania: 90 dni
Czas ładowania
Około 2.5h
Akcesoria
Instrukcja
Ładowarka magnetyczna
Wspierane systemy
Android 5.0 i wyższe
IOS 10.0 i wyższe
Gwarancja producenta
24 miesiące
Aplikacja
Zepp APP

Pliki do pobrania

Karta Gwarancyjna

Pliki do pobrania (87.3k)

Komentarze

Napisz swoją opinię

Huami Amazfit BIP S Obsidian Black (Czarny)

Napisz swoją opinię

Tutaj również znajdziesz nasze produkty