Huami Amazfit GTR 47mm Stainless Steel (Srebrno-Brązowy)

Czas wysyłki: 24H

Oficjalna Polska Dystrybucja

HUAMI AMAZFIT GTR 47MM STAINLESS STEEL (SREBRNO-BRĄZOWY)

Klasyczny design, podwójna korona i okrągła tarcza zegarka. Niezależnie od tego, czy ćwiczysz na świeżym powietrzu, czy nosisz garnitur AmazFit GTR 47 zawsze idealnie pasuje do Ciebie.

Rewolucyjna żywotność baterii

Zaawansowany układ o niskim zużyciu energii, głęboka optymalizacja mocy i zarządzanie zużyciem energii, umożliwiają Amazfit GTR doskonałe działanie do 24 dni.

12 trybów sportowych, od pływania po narciarstwo

Amazfit GTR oferuje 12 trybów sportowych, od codziennych czynności, takich jak spacery, bieganie lub pływanie, po wspinaczkę i jazdę na nartach, dzięki czemu będziesz mógł monitorować przebieg ćwiczeń i poprawiać wyniki.

Bardziej zaawansowany system monitorowania tętna

Amazfit GTR, zintegrowany z czujnikiem BioTrackerTM PPG i algorytmem opracowanym przez Huami, oferuje zaawansowane monitorowanie tętna. Zapewnia nie tylko 24-godzinne, nieprzerwane, precyzyjne monitorowanie tętna, ale także zapewnia funkcje, takie jak alarmy wibracyjne przy zbyt wysokiem poziomie tętna podczas ćwiczeń oraz rejestrowanie i przeglądanie zakresu spalania tłuszczu.

System oceny zdrowia huami-PAI™

Innowacyjny AmazFit GTR wprowadza system oceny zdrowia huami-PAI, umożliwiający intuicyjne zrozumienie stanu fizycznego na pierwszy rzut oka, dzięki czemu możesz kontrolować swoje zdrowie z większą dokładnością i wydajnością. Walka ze skomplikowanymi danymi nie jest już konieczna.

System oceny zdrowia huami-PAI ™ jest rewolucyjnym wskaźnikiem dla osób fizycznych podczas ćwiczeń. Może przełożyć wartości tętna na bardziej znaczące wartości PAI, zapewniając bardziej intuicyjną kontrolę nad swoją wydajnością fizyczną. Według badania HUNT Fitness*, ludzie którzy utrzymują wynik huami-PAI ™ powyżej 100 punktów, mają mniejsze ryzyko nadciśnienia, chorób serca i cukrzycy typu II. Tak długo, jak będziesz w stanie utrzymać huami-PAI, utrzymasz dobry stan fizyczny.

*Badanie HUNT Fitness, które trwało 25 lat i obejmowało około 45 000 uczestników, zostało przeprowadzone przez profesora Ulrika Wisloffa z Medical College of Norwegian University of Science and Technology.

Wyświetlacz Always-On

Nie musisz podnosić ręki, aby zegarek wyglądał oszałamiająco, Amazfit GTR zawsze wyświetla informacje o dacie i godzinie w dowolnym miejscu i czasie.

Uwaga: Włączenie ekranu 24/7 skróci żywotność baterii. Tę funkcję można włączyć i wyłączyć w dowolnym momencie w ustawieniach zegarka.

Policz swoje kroki, popraw swój sen, odtwarzaj muzykę: wszystko, czego potrzebujesz w życiu codziennym

Tak długo, jak nosisz Amazfit GTR, policzy twoje kroki i objętość ćwiczeń przez cały dzień. Gdy zasypiasz, szczegółowo rejestruje Twój stan snu i umożliwia zdalne sterowanie odtwarzaniem muzyki na telefonie komórkowym.

Znakomita nowa aplikacja Amazfit zapewniająca zupełnie nowe wrażenia.

Nowo zaprojektowana aplikacja Amazfit stanowi idealne uzupełnienie Amazfit GTR. Możesz dostosować ustawienia zegarka, zmienić tarczę zegarka, sprawdzić historię ćwiczeń i ustawić ekskluzywne plany treningowe, które pomogą Ci uzyskać lepszą wydajność.

Seria AMAZFIT GTR

Specyfikacja

AMAZFIT2342
Nowy produkt

Opis

Kolor
Srebrno - Brązowy
Wymiary
Grubość 10.75mm
Szerokość 47.2mm
Wysokość 47.2mm
Waga
~48g (bez paska)
Materiał korpusu
Stal Nierdzewna. Pierścień ceramiczny.
Materiał paska
Skóra+Silikon
Rozmiar paska
Długość: 120mm (długi) + 75mm (krótki)
Szerokość: 22mm
Wodoodporność
5 ATM
Ekran
1.39" Cala
Matryca wysokiej rozdzielczości 326PPI
Rozdzielczość 454x454
Technologia AMOLED
Ekran dodytkowy
CorningGorilla 3 szkło hartowane + powłoka nie zbierająca odcisków
Czujniki
Akcelerometr
Barometr
Magnetometr
Pulsometr
Światła
Lokalizacja satelitarna
GPS | GLONASS
Łączność
BT5.0 BLE
Bateria
Akumulator litowo polimerowy o pojemności 410mAh.
Czas ładowania
Około 2h
Metoda ładowania
Magnetyczna, 2-Pinowy Pogo Pin
Czas pracy na baterii
Do 24 dni na jednym ładowaniu przystandardowym użytkowaniu
Wspierane systemy
Android 5.0 i wyższe
IOS 10.0 i wyższe
Akcesoria
Instrukcja
Ładowarka magnetyczna
Aplikacja
Amazfit APP
Gwarancja producenta
24 miesiące

Pliki do pobrania

Karta Gwarancyjna

Pliki do pobrania (87.3k)

Komentarze

Napisz swoją opinię

Huami Amazfit GTR 47mm Stainless Steel (Srebrno-Brązowy)

Napisz swoją opinię

Tutaj również znajdziesz nasze produkty